Opencart BkmExpress Modülü

BKM Express, BKM, Bankalar ve e-ticaret dünyasının önde gelen firmalarıyla birlikte geliştirilen, hızlı, kolay ve güvenli bir ödeme sistemidir. Kart sahibiyseniz BKM Express’e herhangi bir ücret ödemeden kaydolabilir; kart bilgilerinizi internette paylaşmadan alışveriş yapabilirsiniz. Üstelik BKM Express’in iPhone ve Android uygulamalarını kullanarak para da gönderebilirsiniz. BKM Express’in mobil uygulaması nedir? BKM Express, mobil uygulamasıyla internet üzerinden alışverişin yanı sıra para gönderme imkanı da sunar.

  • BKM Express’in mobil uygulamasını kullanarak,
  • BKM Express’e üye olabilir,
  • Kartlarınızı ekleyebilir,
  • Farklı bankalara ait tüm kartlara aynı uygulama üzerinden ulaşabilir,
  • İşyerlerinin mobil uygulamaları veya siteleri üzerinden BKM Express ile alışveriş yapabilir,
  • Dilediğiniz kart numarasına para gönderebilirsiniz.

BKM Express’in iPhone uygulaması için tıklayın.

BKM Express’in Android uygulaması için tıklayın.

BKM Express uygulamasını destekleyen tüm işyerlerinden alışveriş yapabilirsiniz. Bunun için ödeme anında”BKM Express Öde” seçeneğini seçerek BKM Express sitesine üye olurken kullandığınız kullanıcı adı ve şifreniz ile uygulamaya giriş yapabilir ya da yeni bir kullanıcı hesabı oluşturabilirsiniz. Ardından gelen ekranda size en uygun ödeme seçeneklerinden birini seçerek alışverişinizi tamamlayabilirsiniz.
Alışveriş yaptığınız sitede kartınıza taksit imkanı sunuluyorsa taksitli işlem yapabilirsiniz. Ödeme anında karşınıza gelen alışveriş tablosundan size en uygun ödeme seçeneğini belirleyerek alışverişinizi yapabilirsiniz.
Modülümüz 2.X versiyonlarına uyumludur.

Fiyat: 250 TL

Domaininize lisanslanır.