Hepsipay Ödeme Yöntemi

Hepsipay Ödeme Yöntemi

 

Hepsipay Ödeme Yöntemi (D Ödeme Elektronik Para ve Ödeme Hizmetleri A.Ş.), e-ticaret alanında Türkiye’deki ilk ve en başarılı hizmetleri sunan yenilikçi teknoloji şirketi Doğan Online’ın Elektronik Para ve Ödeme Hizmetleri alanında kurmuş olduğu uzman şirketidir.

Hepsipay Ödeme Yöntemi

Hepsipay, Türkiye’nin en büyük e-ticaret şirketlerinden Hepsiburada’nın 100% pay sahipliğinde, 2015 yılının Haziran ayında kuruldu. Hepsipay, 6493 sayılı Ödeme ve Menkul Kıymet Mutabakat Sistemleri, Ödeme Hizmetleri ve Elektronik Para kuruluşları hakkında kanun kapsamında Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurulu’ndan lisansını alarak, Haziran 2016 itibariyle faaliyete başladı.

HepsiPay, e-ticaret sitelerinin bankalarla tek tek (Mastercard, Visa, Troy) anlaşmalarına gerek kalmadan tahsilatlarını yapabilmelerini sağlayan sanal pos platformu başta olmak üzere ödeme hizmetleri sunmaktadır. Hepsipay ödeme platformumuzun en temel faydası, e-ticaret alanında hizmet veren şirketlerin hızlı bir kurulum ile satışa başlamalarına ve işlerini büyütmelerine destek olmaktır. Hepsipay, şirketlere tahsilat yapabilmeleri için gerekli olan kolay, hızlı ve güvenli yöntemler sunmayı hedeflemektedir.

 

Detaylı bilgi için Hepsipay sitesini ziyaret ediniz.